ساعت  مچی شیک و اسپرت بازل مدل 5742 یکی از جدیدترین ساعت مچی فانتزی در فروشگاه های اینترنتی، ساعت Bazel می باشد که طراحی بینظیر و خارق العاده ای دارد و بسیار خلاقانه طراحی شده است. وقتی این ساعت به بازار عرضه شد توجه بسیاری را به خود جلب کرد و طرفداران بسیاری برای خود یافت.
اگر به دنبال ساعتی هستید که بتوانید از آن برای مصارف روزمره و اسپرت بهره جویید ما به شما ساعت مچی Bazel را پیشنهاد می کنیم که قطعاً انتخاب خوبی برایتان خواهد بود.

 

ساعت مچی فانتزی پسرانه Bazel
بند این ساعت مچی فانتزی طرح چرم می باشد و بدنه آن از جنس فلز است. قابی که برای این ساعت جذاب و شیک طراحی شده به رنگ مشکی است. همچنین طراحی صفحه این ساعت فوق‌العاده بی نظیر است و در ساعت های دیگر مشابه آن دیده نمی شود و این خلاقیت باعث شده ساعت حالتی جذاب به خودش بگیرد و نظر هر بیننده ای را به خود جلب کند.

صفحه این ساعت در سه رنگ مختلف موجود بوده که شامل سفید، جگری و آبی متالیک می شود. این ساعت برای آقایان شیک پوش و جذاب طراحی شده که به ظاهر خود اهمیت ویژه ای می دهند.

ساعت مچی فانتزی Bazel


اگر بخواهیم از جنس و کیفیت قاب و صفحه این ساعت سخن بگوییم باید گفت قاب و صفحه این ساعت از کیفیت بسیار بینظیری برخوردار است و همچنین از موتور بادوام بهره جسته که این خود نشان دهنده کیفیت بالای این ساعت دوست داشتنی است. همچنین این ساعت مقاوم در برابر آب در حد شستشوی دست است.